Pola miliona evra štete u Luci Novi Sad

Izvor: NaDlanu.com, 18.Feb.2012, 17:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pola miliona evra štete u Luci Novi Sad

Luka Novi Sad pretrpela je štetu koja se može proceniti na oko pola miliona evra, zbog zabrane plovidbe na rekama usled pojave leda, rečeno je u subotu novinarima u toj luci.

Luka Novi Sad je u 2011. godini pretrpela štetu od oko milion evra, zbog niskog vodostaja reka.U luci su kazali da je dobro što neće doći do brzog otapanja snega, jer bi to moglo da prouzrokuje nagli porast vodostaja i dodatne štete za luku. Izrazili su nadu da će početi da rade početkom marta.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.