Podneo ostavku da bi ostao direktor

Izvor: Beta, 01.Avg.2011, 13:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podneo ostavku da bi ostao direktor

BEOGRAD, 1. avgusta 2011. (Beta) - Direktor Poreske uprave Srbije Dragutin Radosavljević izjavio je u ponedeljak agenciji Beta da će i dalje obavljati tu funkciju jer je podneo ostavku na mesto člana Komisije za hartije od vrednosti.

Radosavljević je rekao da je ostavku na mesto člana Komisije za hartije od vrednosti dostavio Skupštini Srbije koja bi o njoj trebalo da raspravlja u redovnoj proceduri.

Skupština Srbije je 14. jula izabrala novog predsednika i članove Komisije za hartije od vrednosti. Za predsednika je izabran Zoran Ćirović, koji je pre toga bio pomoćnik ministra finansija.

Za članove Komisije su, pored Dragutina Radosavljevića, izabrani Milko Štimac, dotadašnji predsednik Komisije, Dušan Bajec, dotadašnji član Komisije i Zorica Krnjević Mišković.

Radosavljevića je u novembru 2008. godine Vlada Srbije imenovala za direktora Poreske uprave, a pre toga je bio državni sekretar u Ministarstvu za državnu upravu i lokalnu samoupravu.

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Radosavljević ostaje direktor Poreske uprave

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Avg.2011

BEOGRAD -..Direktor Poreske uprave Srbije Dragutin Radosavljević izjavio je danas agenciji Beta da će i dalje obavljati tu funkciju jer je podneo ostavku na mesto člana Komisije za hartije od vrednosti...Radosavljević je rekao da je ostavku na mesto člana Komisije za hartije od vrednosti dostavio...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Radosavljević ostaje na funkciji

Izvor: Šumadija Press, 01.Avg.2011

Direktor Poreske uprave Srbije, Kragujevčanin Dragutin Radosavljević izjavio je danas da će i dalje obavljati tu funkciju jer je podneo ostavku na mesto člana Komisije za hartije od vrednosti.

Nastavak na Šumadija Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.