Izvor: TrazimKredit.com, 04.Avg.2011, 19:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mrkonjić: Radnici “Nibensa” neće ostati bez posla
BEOGRAD, Država neće dozvoliti da radnici “Nibensa” ostanu bez posla, izjavio je danas ministar za infrastrukturu i energetiku Srbije Milutin Mrkonjić.
Podsjećajući da se danas održava sastanak predstavnika države i banaka, on je rekao da se očekuje da će dogovor o restrukturiranju tih preduzeća biti postignut.
Nastavak na TrazimKredit.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TrazimKredit.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TrazimKredit.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





