Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Jun.2013, 14:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mišlen počeo da gradi nove pogone u Pirotu

Francuski i svetski gigant u proizvodnji guma Mišlen, koji u Pirotu ima fabriku autoguma "Tigar tajers", počeo je sa pripremnim radovima za izgradnju novih pogona u tom gradu, a vrednost investicije je 170 miliona evra, izjavio je predsednik opštine Pirot, Vladan Vasić.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Michelin počeo sa igradnjom novih pogona u Pirotu

Izvor: GdeInvestirati.com, 14.Jun.2013

PIROT - Francuski i svetski gigant u proizvodnji guma Michelin počeo je sa pripremnim radovima za izgradnju novih pogona u Pirotu, a vrednost investicije je 170 miliona evra. Read More..

Nastavak na GdeInvestirati.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.