Izvor: NaDlanu.com, 07.Dec.2012, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Letovi iz Niša ka Cirihu i Ženevi
NIŠ, 7. decembra 2012. (Beta) - Avio-kompanija Darvin erlajn (Darwin airline) iz Švajcarske od subote će leteti iz Niša ka aerodromima u Cirihu i Ženevi.
NIŠ, 7. decembra 2012. (Beta) - Avio-kompanija Darvin erlajn (Darwin airline) iz Švajcarske od subote će leteti iz Niša ka aerodromima u Cirihu i Ženevi.Prema najavljenom redu letenja saobraćaj izmedju niškog aerodroma i aerodroma u Švajcarskoj odvijaće se do 20. januara naredne godine.Letovi koje organizuje agencija Feral >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << travel odvijaće se pet puta nedeljno.Švajcarska aviokompanija planira da posle 20. januara uvede redovnu liniju od Niša ka Cirihu i Ženevi tri puta sedmično.Cena karata za putovanja iz Švajcarske ka Nišu, kako je ranije najavljeno, biće 285 švajcarskih franaka, a iz Niša je 255 franaka. Povratna karta je 395 franaka.S niškog aerodroma do sada je letela jedino crnogorska aviokompanija Montengro erlajns do Podgorice.
Kreću letovi iz Niša ka Cirihu i Ženevi
Izvor: Kamatica.com, 07.Dec.2012
Avio-kompanija Darvin erlajn (Darwin airline) iz Švajcarske od subote će leteti iz Niša ka aerodromima u Cirihu i Ženevi..
















