Izvor: Telegraf.rs, 12.Mar.2014, 01:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KRIZA: Blokirani računi 255.507 građana!
U Srbiji nije ni u najavi donošenje zakona o ličnom bankrotstvu, uprkos rastu kašnjenja građana u izmirenju pristiglih obaveza. On dužnike dovodi u nešto povoljniji položaj u odnosu na poverioce, a na prostru bivše Jugoslavije imaju ga Slovenija i Hrvatska
Povezane vesti
Blokirani računi 255.507 građana
Izvor: GdeInvestirati.com, 12.Mar.2014
BEOGRAD - U Srbiji nije ni u najavi donošenje zakona o ličnom bankrotstvu, uprkos rastu kašnjenja građana u izmirenju pristiglih obaveza. Read More..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















