Izvor: B&F Online, 08.Mar.2012, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Erste anketa: Žene su šampionke u štednji novca

Mada samo 18% žena smatra da su finansije ženska tema, svaka druga žena sama donosi odluke o novcu i finansijama. U proseku, austrijske žene izdvajaju 253 evra za sebe. To je samo 5% manje od onoga što uštede muškarci, iako žene imaju na raspolaganju oko 40% manje prihoda. Osim toga, sedam od osam žena troše dodatan novac na privatne zdravstvene usluge. Ovo su rezultati je Ersteove reprezentativne osmomartovske ankete o finansijskom ponašanju žena.

Nastavak na B&F Online...



Povezane vesti

ERSTE Bank - Svaka druga žena samostalno donosi finansijske odluke

Izvor: Banke.Online.rs, 08.Mar.2012

Mada samo 18% žena smatra da su finansije ženska tema, svaka druga žena sama donosi odluke o novcu i finansijama. U proseku, austrijske žene izdvajaju 253 EUR za sebe.

Nastavak na Banke.Online.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B&F Online. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B&F Online. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.