Dulić: Bolji život nije za podsmeh

Izvor: S media, 20.Okt.2011, 17:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dulić: Bolji život nije za podsmeh

Od 249 odobrenih projekata u okviru programa pomoći građevinskoj industriji Srbije u uslovima krize, trenutno se realizuje oko 140 širom zemlje.

Ostali će biti početi do kraja godine, izjavio je ministar za životnu sredinu, rudarstvo i prostorno planiranje Oliver Dulić.

Vredi li ovaj stan tri miliona dolara? (FOTO)

Dulić najavio 2.000 radnih mesta

On je rekao da su neki projekti već završeni, a neki će biti gotovi do kraja >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ove ili početkom iduće godine.

Dulić je rekao da je država programom pomoći domaćem građevinarstvu pokrenula investicije koje će ove i naredne građevinske sezone omogućiti angažovanje oko 80 hiljada radnika.

Dulić je kazao da može neko da se podsmeva što je, na primer, Babušnica dobila bazen i mnoge male i siromašne opštine slične infrastrukturne objekte, ali to će njihovim stanovnicima omogućiti bolji život.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.