Dinkić:Početna cena Telekoma 1,4 milijarde evra

Izvor: Blic, 22.Dec.2010, 17:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinkić:Početna cena "Telekoma" 1,4 milijarde evra

Vlada Srbije bi danas trebalo da utvrdi minimalnu početnu cenu za prodaju 51 odsto Telekoma Srbije od 1,4 milijarde evra, izjavio je ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mlađan Dinkić.

"O smo tome već govorili neformalno, ali ovo će sada biti zvanična odluka vlade o kojoj će biti obavešteni svi učesnici u procesu”, kazao je Dinkić.

On je kazao da očekuje da će na tenderu za Telekom biti postignuta viša cena od minimalne.
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.