Izvor: SEEbiz.eu, 29.Mar.2019, 11:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
David Benedek novi član Uprave Zavarovalnice Triglav
LJUBLJANA - Nadzorni odbor Zavarovalnice Triglav, na prijedlog predsjednika Uprave, Andreja Slapara, imenovao je Davida Benedeka za novog člana Uprave za mandat od pet godina.
Benedek, koji je još krajem veljače bio član Uprave Gorenjske banke, bit će odgovoran za upravljanje i razvoj podružnica, priopćilo je osiguravajuće društvo.
Prije Gorenjske banke, Benedek je godinama bio jedan od vodećih ljudi Nove ljubljanske banke.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEbiz.eu. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEbiz.eu. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












