Da li ovo mesto može da bude centar Srbije u stočarstvu?

Izvor: B92, 21.Jun.2018, 14:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li ovo mesto može da bude centar Srbije u stočarstvu?

Sjenica bi trebalo da postane centar Srbije u stočarstvu i poljoprivredi, misli predsednik te opštine.

Tradicionalni 15. Poljoprivredni sajam u Sjenici otvorio je predsednik opštine Hazbo Mujović, istakavši da bi ta opština trebalo da postane centar Srbije u stočarstvu i poljoprivredi.

",Danas imamo čast da ugostimo veliki broj gostiju iz cele Srbije i iz okruženja. Moja želja je da sledeći sajam bude apsolutno još bolji, tako da Sjenica u pravom svetlu postane >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << centar bar za tu sitnu stoku, da ne kažem i za krupnu”, izjavio je Mujović.

Pored predsednika opštine sajam je otvorio i prošlogodišnji pobednik Arif Mujazinović, koji je kazao da je počastvovan odlukom da baš on ozvaniči jedan ovakav događaj.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.