
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Avg.2020, 17:34
Sutra u celom gradu zbog radova privremeno niži pritisak vode
Slabiji pritisak vode biće privremeno sutra u celom Novom Sadu i prigradskim naseljima zbog radova koje izvodi "Vodovod i kanalizacija", "NS Koncept" i EPS.
"Radovi će se izvoditi na TS Vodovod 2 radi nadogradnje postojećeg sistema za automatsko prekopčavanje napajanja Fabrike vode i povezivanja komunikacije na isti, a ti radovi predstavljaju poslednju fazu poboljšavanja sistema kako bi se u budućnosti smanjili problemi u vodosnabdevanju do kojih dolazi prilikom nestanka >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << struje na pogonu za preradu i distribuciju vode", navode u saopštenju iz "Vodovoda".
Kako se navodi, radovi će se izvoditi od 10 časova ujutru, prestanak napajanja trajaće od 10 do 15 minuta, a sve to će prouzrokovati smanjenje pritiska u čitavoj distributivnoj mreži.
"Dok radovi budu trajali, oko 50 odsto preradnog kapaciteta dolaziće sa Mišeluka, a do dva sata biće potrebno da se pritisak u mreži u potpunosti normalizuje", dodaju u saopštenju.
Pogledaj vesti o: EPS
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...