Izvor: Beta Video, 12.Okt.2012, 15:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EPS i KfW banka potpisale ugovor o kreditu za RB Kolubara
BEOGRAD - Direktor Nemačke razvojne banke KfW za jugoistočnu Evropu i Tursku Kristof Tiskens kazao je da će realizacijom projekta koji je finansirala i KfW doći do značajnog smanjenja emisija CO2 u Rudarskom vasenu Kolubara. (CH 4)
Kliknite na sliku da bi video krenuo.
Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv
Pogledaj vesti o: EPS
Povezane vesti
EPS i KfW banka potpisale ugovor o kreditu za RB Kolubara
Izvor: Beta Video, 12.Okt.2012
BEOGRAD - Direktor Nemačke razvojne banke KfW za jugoistočnu Evropu i Tursku Kristof Tiskens o saradnji te banke sa Elektroprivredom Srbije. (CH 3)
Kliknite na sliku da bi video krenuo.
Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





