Haos u K. Mitrovici - priveden Marko Đurić VIDEO

Izvor: Prva.rs, 26.Mar.2018, 18:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Haos u K. Mitrovici - priveden Marko Đurić VIDEO

Kako mediji javljaju, Đurića vode u Prištinu i on se trenutno nalazi na putu do tamo.
Prema nezvaničnim saznanjima Prve, pripadnici kosovske policije prethodno su bacili suzavac ispred Mitrovačkog dvora u pokušaju da rasteraju Srbe koji im nisu dozvolili da uđu u prostoriju.
Tanjugov izveštač sa lica mesta javlja da je priveden i Đurićev saradnik Željko Jović. Postoje informacije da je priveden i generalni sekrtar >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << Predsedništva Nikola Selaković, ali to i dalje nije potvrđeno i nije poznato gde je on. 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sazvao je za 19.30 hitnu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost. 

Selaković i Đurić stigli su oko 17 časova na sever Kosovske Mitrovice na okrugli sto u okviru unutrašnjeg dijaloga o Kosovu. Napeto je bilo čitavog dana.
Iz Prištine je u petak saopšteno da je Đuriću zabranjen ulazak na Kosovo, a da je "ostalim članovima delegacije ulazak dozvoljen". 
Ipak, Đurić za Tanjug kaže da će u ponedeljak biti u Mitrovici: "Albanci ne mogu da me spreče da se obratim svom narodu".
 
Izvor: Prva, Tanjug

 
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Prva.rs...



Povezane vesti

Sramota! Pogledajte kako specijalci ROSU vode Đurića u policijsku stanicu u centru Prištine (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Mar.2018

Marko Đurić i Selaković su došli na KiM kako bi učestvovali u razgovorima o unutrašnjem dijalogu koji je otpočeo predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić..Pripadnici specijalnih jedinica ROSU odveli su Marka Đurića kao najgoreg kriminalca u policijsku stanicu u centru Prištine.....Srbija...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.