Pokret Dveri objavio snimak sukoba ispred zgrade Pinka

Izvor: B92, 19.Sep.2017, 18:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pokret Dveri objavio snimak sukoba ispred zgrade Pinka

Srpski pokret Dveri objavio je na svom zvaničnom portalu snimak protesta ispred zgrade Pinka tokom proteklog vikenda.

Predsednik Boško Obradović je novinarima u Čačku rekao da su snimak objavili da bi se videlo da obezbeđenje vlasnika Pinka obara čoveka i ostavlja ga da leži na zemlji.

Obradović je dodao da nasilje Mitrovićevog obezbeđenja nad ljudima koji su, kako ističe, mirno protestovali, niko nije osudio, a da je cilj Pinka i drugih medija bio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da etiketiraju, po zadatku, a ne po savesti, njegov pokret kao jedinu "pravu opoziciju na sve moguće načine".

Kazao je i da Dveri osuđuju svako nasilje, te da, kako je rekao, neće dozvoliti da njima manipuliše Mitrović i "njegova propagandna mašinerija".

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.