Izvor: Press, 04.Okt.2013, 21:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pokret Dveri najavio manifestacije za maj 2014!
"U sklopu stalne kampanje Pokreta Dveri ''Porodica na prvom mestu'', blagovremeno vas obaveštavamo da za 2014. godinu, kampanju vršimo u periodu od 24. do 31.maja 2014, kada ćemo nizom manifestacija nastaviti borbu za porodične vrednosti, u skladu sa stečenim iskustvom i proverenim modelima, koje imamo i koje ćemo koristiti kao stalni član Svetskog kongresa porodica", navodi se u saopštenju pokreta "Dveri".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << />
Kako se dodaje, "kruna ''Porodične nedelje'' 2014. godine biće Porodična šetnja glavnim gradom 31. maja 2014, i to ulicama kojima su išle Porodične šetnje pet godina unazad, kao i mnoge od protestnih šetnji, od kojih izvdajamo one vezane za izbornu krađu 2012", dodaje se u saopštenju za medije.
Tim za odnose sa javnošću Beograd prajda saopštio je ranije danas da će Nedelja ponosa 2014 biti održana od 25. do 30. maja naredne godine, a protestna šetnja zakazana je za 31. maj, na relaciji Slavija - Trg Republike.
"Ljudska prava ne treba da budu deo političkih kalkulacija i manipulacija, LGBT zajednica je odlučna da se bori za svoja prava jer samo poštovanje svih manjinskih grupa može da dovede do poštovanja prava svih građana Srbije", navodi se u saopštenju Parade ponosa.
Pokret Dveri najavio manifestacije za maj 2014.
Izvor: Akter, 04.Okt.2013
Pokret "Dveri" danas je saopštio da će krajem maja 2014. godine nizom manifestacija nastaviti borbu za porodične vrednosti, sa akcentom "na promovisanju primene modela iz ruskog zakonodavstva u Srbiji



















