Zamenici ombudsmana položili zakletvu

Izvor: RTS, 02.Dec.2013, 11:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zamenici ombudsmana položili zakletvu

Miloš Janković, Robert Seli, Gordana Stevanović i Vladana Jović, zamenici zaštitnika građana, položili zakletvu u srpskom parlamentu. Vaša istrajnost je potrebna kako bi prava građana bila zaštićena, poručio Nebojša Stefanović.

Zamenici zaštitinka građana položili su u Domu Narodne skupštine zakletvu pred predsednikom parlamenta Nebojšom Stefanovićem, koji im je poručio da u svom radu budu istrajni.

Stefanović je zamenicima zaštitnika građana rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da je njihova istrajnost potrebna kako bi prava građana bila zaštićena.

Zakletvu su položili Miloš Janković, Robert Seli, Gordana Stevanović i Vladana Jović, a svečanom činu prisustvovali su i zaštitnik građana Saša Janković i generalni sekretar skupštine Jana Ljubičić.

Zamenici zaštitinka građana izabrani su na sednici parlamenta, na osnovu Odluke o izboru.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.