Izvor: RTS, 05.Jan.2014, 18:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Užice dobija vodu iz Čajetine?
Kako bi Užičani što pre dobili ispravnu vodu za piće, razmatra se ideja da se napravi privremeni vodozahvat u Sušici kod Čajetine, potvrđeno RTS-u u “Srbijavodama”.
Nadležni razmatraju ideju da se napravi privremeni vodozahvat u Sušici kod Čajetine, kako bi Užičani što pre dobili ispravnu vodu za piće, potvrđeno RTS-u u "Srbijavodama". Tom vodom Užice bi se snabdevalo dok se ne očisti jezero Vrutci.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





