Ubistvo u zgradi u Paraćinu: Uhapšen osumnjičeni

Izvor: Mondo, 25.Sep.2017, 12:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubistvo u zgradi u Paraćinu: Uhapšen osumnjičeni

Muškarac je hicima iz vatrenog oružja ubijen u holu zgrade u Ulici cara Lazara u Paraćinu. Osumnjičeni uhapšen na autobuskoj stanici.

Foto: Mondo/Stefan Stojanović

Ubistvo se dogodilo nešto pre 10 časova u holu zgrade, a ubijeni je 1964. godište.

Žrtva je R.T. (1964) rodom iz Trstenika, a u Paraćinu je iznajmio stan.

Navodno je za ubistvo osumnjičen brat po ocu ubijenog. "Stradao je oko 9,45 sati od posledica ranjavanja vatrenim oružjem", >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << rekla je portparol Policijske uprave u Jagodini Gordana Cvetić, bez navođenja drugih detalja.

Ubzo je stigla i vest da je policija uhapsila M.K. (1967)

"Postoje osnovi sumnje da je M.K. pucao iz pištolja na R.K i usmrtio ga na licu mesta, nakon čega je pobegao. Brzom i efikasnom akcijom policija je osumnjičenog uhapsila na autobuskoj stanici u Paraćinu", stoji u saopštenju MUP-a.

Zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo teško ubistvo, M.K. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će uz krivičnu prijavu biti priveden nadležnom tužilaštvu.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.