Izvor: Glas javnosti, 06.Maj.2012, 18:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tuča zbog izbora na jugu Srbije
BEOGRAD - Na biračkom mestu broj 26, u sedištu Fudbalskog kluba „Veternica“ u Podvorcu kod Leskovca, došlo je do tuče glasača, jedna žena se onesvestila, a na biralište su stigli članovi i predsednik Gradske izborne komisije (GIK) Zoran Rajković.
Do incedenta je došlo zato što su svi birači hteli odjednom da uđu i glasaju. Članovi biračkog odbora rekli su da su tri puta zvali policiju, ali da niko nije došao.
Na tom biračkom mestu je >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << do 13,30 sati glasalo 30 odsto birača.Kako javlja portal Južne vesti u noći izmedju subote i nedelje u neselju Ogledna stanica u Vranju desio se incident u kome je, prema nezvaničnim infrmacijama, jedan visoki funkcioner vranjske stranke pretukao dve osobe jer su lepili plakate u Oglednoj stanici.
Načelnik policijske uprave u Vranju Slađan Velinović potvrdio je za Južne vesti da je policija intervenisala, ali da će zbog izborne tišine učesnici tuče, kao i svedoci biti saslušani u ponedeljak.
Pogledaj vesti o: Leskovac









