Tropske temperature se nastavljaju, osveženje tek u četvrtak

Izvor: NaDlanu.com, 08.Jul.2012, 21:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tropske temperature se nastavljaju, osveženje tek u četvrtak

U Srbiji će u ponedeljak biti sunčano u veoma toplo vreme, a najviša dnevna temperatura biće 39 stepeni, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.

Posle podne i uveče, uz lokalni razvoj oblačnosti, moguća je retka pojava kratkotrajnih pljuskova i grmljavina.I u Beogradu će preovladavati sunčano i veoma toplo vreme sa temperaturom između 27 i 37 stepeni. Duvaće slab vetar promenljivog smera.U utorak i sredu u Srbiji će i dalje preovladavati sunčano i toplo vreme, a posle >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << podne i uveče mogući su kratkotrajni pljuskovi i grmljavina.U četvrtak se očekuje prolazno naoblačenje i osveženje s lokalnim pljuskovima i grmljavinom, najpre u severnim i zapadnim, a do kraja dana i u ostalim krajevima zemlje. Do kraja sedmice biće pretežno sunčano i veoma toplo vreme.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.