Izvor: Mondo, 01.Okt.2017, 08:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tragedija kod Aleksinca, poginule beba i majka
Jedna beba je sinoć poginula, a njeni 28-godišnji roditelji i jedno trogodišnje dete su teško povređeni u sudaru na deonici auto-puta od Aleksinca ka Nišu. U bolnici preminula i majka.
Foto: MONDO, Mario Milojević
U Urgentnom centru Kliničkog centra u Nišu preminula je žena (28) koja je teško povređena u sudaru. Otac se nalazi na lečenju na Grudnoj hirurgiji, a dete na Dečijoj internoj klinici niškog Kliničkog centra.
"Pacijantkinja koja je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sinoć preminula, imala je brojne traume, tako da je teško reći koja je od njih bila uzrok smrti. To će pokazati obdukcija", rekli su u niškom Urgentnom centru.
UŽAS na putu kod Boljevca, povređena beba
Porodica je iz Beograda ka Nišu putovala "golfom" prokupačke registracije, koji se kod Aleksinačkog Bujmira u 21.50 sati sudario s kombijem aleksinačke registracije.
Prema nezvaničnim informacijama, vozač kombija uhapšen je odmah posle udesa jer je izazvao nesreću.
Auto-put je pred ponoć ponovo otvoren za saobraćaj.














