Takmičenje u rešavanju poslovnih problema, prilika za studente

Izvor: RTS, 29.Okt.2015, 21:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Takmičenje u rešavanju poslovnih problema, prilika za studente

Studenti završnih godina osnovnih ili master studija fakulteta u Srbiji imaće priliku da pokažu svoje znanje i steknu neophodno iskustvo na takmičenju "Ace the case".
Ovo prestižno takmičenje u rešavanju poslovnih problema organizuje revizorska kuća KPMG. Pobednički tim Srbije učestvovaće na međunarodnom takmičenju u Dubaiju, u aprilu 2016.
Studenti mogu da se prijave na ovo takmičenje >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << preko sajta www.kpmg.com/rs/atc, a rok za slanje prijava je 6. novembar. Potrebno je da pripreme svoj CV i motivaciono pismo na engleskom jeziku i da budu spremni da testiraju svoje analitičke sposobnosti, znanje i prezentacione veštine. 
Takmičenje će se održati u Beogradu 26. i 27. novembra, a sastojaće se od "master klas" predavanja, rešavanja konkretnog poslovnog problema i prezentacije rešenja istog.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.