Šariću ukinuta presuda za šverc kokaina

Izvor: Mondo, 24.Jun.2016, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šariću ukinuta presuda za šverc kokaina

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je prvostepenu presudu Darku Šariću, kojom je osuđen na 20 godina zatvora zbog organizovanja šverca kokaina

Foto: Mondo

  Kako se navodi na sajtu suda, presuda je ukinuta zbog "bitne povrede odredaba krivičnog postupka", a predmet je vraćen na ponovno suđenje.

Apelacioni sud je objavio da je odluku o ukidanju prvostepene presude doneo 25. maja, a odlučeno je da Šarić ostane u pritvoru do dalje odluke prvostepenog, pišu "Novosti".

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.