Izvor: Blic, 26.Jun.2009, 09:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sa beogradskog aerodroma planirano 126 letova

Sa beogradskog aerodoroma "Nikola Tesla" za danas je predviđeno 126 letova, otkazanih letova nema, a letovi za Tivat i Podgoricu ne saobraćaju jer je tako predviđeno sezonskim redom letenja, dok se saobraćaj odvija bez ikakvih zastoja, saopšteno je u ovom preduzeću.

Kako su precizirali sa aerodoroma letovi za destinacije za koje su mediji jutros javili da su otkazani, predstavljaju otkazane letove u odnosu na planirani sezonski red letenja, a ne dnevne izmene, i putnici su >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << o ovim izmenama blagovremeno obavešteni, pa zbog toga nisu prikazani među otkazanim letovima.

Od međunarodnih destinacija, za danas su planirani letovi na linijama za: Minhen, Frankfurt, Tivat, Podgoricu, Dizeldorf, Rim, Stokholm, Beč, Štutgart, Pariz, Atinu, London, Moskvu, Varšavu, Prag, Amsterdam, Istanbul, Cirih, Milano, Ljubljanu, Ohrid, Berlin, Solun, Monastir, Keln i Sarajevo.

U čarter saobraćaju planirani su letovi ka Krfu, Zakintosu, Antaliji, Bodrumu, Kosu, Tiri (Santorini), Palmu de Majorku i Monastir.

Sve dodatne informacije o redu letenja putnici mogu dobiti pozivom na 209 - 4444 ili na internet sajtu www.beg.aero.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.