SHARE Fondacija podnela prijave protiv Fejsbuka i Gugla

Izvor: Danas, 04.Dec.2019, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SHARE Fondacija podnela prijave protiv Fejsbuka i Gugla

Neprofitna organizacija SHARE Fondacija je Povereniku za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti podnela prekršajne prijave protiv Fejsbuka i Gugla zbog nepoštovanja obaveze da imenuju predstavnike u Srbiji za pitanja zaštite podataka o ličnosti.

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

SHARE Fondacija podnela prekršajne prijave protiv Fejsbuka i Gugla

Izvor: Danas, 04.Dec.2019

SHARE Fondacija je Povereniku za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti podnela prekršajne prijave protiv Fejsbuka i Gugla zbog nepoštovanja obaveze da imenuju predstavnike u Srbiji za pitanja zaštite podataka o ličnosti.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.