Pušten u saobraćaj FOTO

Izvor: B92, 15.Nov.2021, 12:00

Pušten u saobraćaj FOTO

Rekonstrukcija mosta u Mladenovcu je dokaz da za Vladu Srbije i grad Beograd ne postoje razlike u važnosti i veličini infrastrukturnih projekata, istakli su ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović i zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić prilikom današnjeg puštanja u redovan režim saobraćaja most u Mladenovcu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Momirović: Rekonstruistan most u Mladenovcu, dokaz da ne postoje veliki i mali projekti

Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Nov.2021

Rekonstrukcija mosta u Mladenovcu je dokaz da za Vladu Srbije ne postoje veliki i mali projekti, ovaj most je izgrađen između dva svetska rata i od tada nije rekonstruisan, rekao je danas ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović, prilikom puštanja mosta u saobraćaj.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.