Izvor: B92, 22.Jul.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pomirili se Živojinović i Dvornik

Beograd -- Velimir Živojinović i Boris Dvornik obnovili su prijateljstvo.

Posle 14 godina i teških reči koje su razmenili tokom rata u Hrvatskoj, Živojinović i Dvornik, nekadašnji čuveni glumački par iz mnogobrojnih filmova, čuli su se telefonom tako što je početkom nedelje Dvornik, koji je snimao reklamu u Crnoj Gori, pozvao Živojinovića. Usledio je polučasovni razgovor.

U izjavi za B92 Živojinović kaže da su političari iskoristili i njega i Dvornika >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i da nikada nije poverovao u optužbe koje mu je preko hrvatske štampe upućivao popularni Splićanin. "Nešto najdragocenije u mom životu, kada govorimo o karijeri, prijateljima, kolegama, saradnicima, biser svega toga je Boris. Mi smo se oslovljavali sa 'životinjo', on me je tako zvao, više iz ljubavi, nego da bi me uvredio. Poslednji razgovor je bio prilično emotivan, dogovorili smo se da se čujemo i da on pod hitno dođe, a već sada treniram da ne bude mnogo emocija. Zagrlićemo se i dugo ćemo biti u zagrljaju, šta tu ima više da se kaže. Prošle su dragocene godine, naše porodice su se družile. Dobro je da smo uopšte izvukli žive glave, mnogi nisu", kaže Živojinović.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.