Izvor: Blic, 03.Nov.2016, 17:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRVE NOVEMBARSKE PAHULJE Zabelelo se na Zlatiboru

Iako su meteorolozi najavili mogući sneg tek noćas u Srbiji, prve novembarske pahulje su poranile i upravo pale na Zlatiboru.

A na Zlatiboru vec pocela zurka... Samo cekam saopstenje da je putare opet iznenadio sneg... pic.twitter.com/IFoOCS5okd

Meteorolozi su najavili sneg na planinama koje su više od 1.000 metara nadmorske visine u toku noći pred nama, ali je izgleda nekoliko sati poranio, barem po ovoj slici sa tvitera, kao i snimku.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.