Izvor: B92, 31.Okt.2008, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Osvetljenje kasni zbog kvara

Beograd -- Gradski sekretarijat za komunalne i stambene poslove saopštila je da je kvar na instalacijama uzrok nepravovremenog uključenja javnog osvetljenja u Beogradu.

Kako je navedeno, Elektrodistribucija Beograd montira novi sistem za automatsko uključenje javnog osvetljenja, što uzrokuje nestabilnost pri uključenju. Situacija je pogoršana ozbiljnim kvarom na visokonaponskim instalacijama, zbog čega veliki deo grada u sredu nije imao osvetljenje u planirano vreme. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Ekipe Elektrodistribucije na terenu ručno uključuju osvetljenje, ali zbog veličine teritorije ne stižu da sve obave u planirano vreme.

Uprava za energetiku apeluju na građane da imaju razumevanja dok se kvar ne otkloni, jer je i dalje moguće nepravovremeno uključivanje javnog osvetljenja.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.