Izvor: Danas, 05.Avg.2012, 20:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Očekivanja privrednija i pozitivnija
Pokrajinski sekretar za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova Miroslav Vasin i v.d. direktorke Agencije za ravnomerni regionalni razvoj AP Vojvodine Valentina Ivanić predstavili su podatke istraživanja u okviru „Biznis barometra“ o oceni poslovanja i očekivanja privrednika Vojvodine, kao i najnovije uporedne podatke o broju nezaposlenih lica u pokrajini.
Povezane vesti
Ohrabrujući odgovori privrednika
Izvor: Danas, 06.Avg.2012, 19:38
Od kada je početkom ove godine Agencija za ravnomerni regionalni razvoj AP Vojvodine preuzela nadležnosti, „Vojvodina CESS“ sprovela je ukupno osam krugova istraživanja pod nazivom „Ispitivanje poslovne klime u Vojvodini“.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












