Izvor: B92, 29.Maj.2021, 10:16
Mobilni punkt za vakcinaciju za vikend u centru Novog Sada
Autobus JGSP "Novi Sad" adaptiran u mobilni punkt za vakcinaciju protiv koronavirusa biće postavljen na Trgu slobode, 29. i 30. maja od 10.00 časova, a građani će imati mogućnost da prime Sinofarm ili Fajzer vakcinu.
Grad Novi Sad poziva Novosađane da se vakcinišu, a u saradnji sa festivalom "Exit" biće podeljene ulaznice za prvih 20 građana koji se budu vakcinisali u subotu 29. maja 2021. godine na glavnom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gradskom trgu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






