Izvor: Blic, 13.Jul.2012, 00:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MUP Srbije poslao dva helikoptera Crnoj Gori
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije danas je, preko Sektora za vanredne situacije, uputilo Crnoj Gori dva helikoptera u cilju bržeg i efikasnijeg obuzdavanja šumskog požara kod Mojkovca.
Požar velikih razmera pogodio je okolinu Mojkovca u Crnoj Gori i preti da ugrozi borovu šumu u prirodnom rezervatu Crnih voda, saopštio je MUP Srbije.
Sektor za vanredne situacije MUP-a Srbije je kolegama iz Crne Gore stavio na raspolaganje i kapacitete svojih vatrogasno-spasilačkih >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << jedinica sa pratećom opremom i tehnikom neophodnom za gašenje šumskih požara.
Povezane vesti: MUP Srbije ponudio pomoć u gašenju požara kod Mojkovca Amerikanci helikopterima dopremali hranu i lekove zavejanima u Crnoj Gori Helikopterima NATO evakuisano devet ljudi u Crnoj Gori
MUP Srbije poslao Crnoj Gori dva helikoptera za gašenje požara
Izvor: Telegraf.rs, 13.Jul.2012
Sektor za vanredne situacije MUP-a Srbije je kolegama iz Crne Gore stavio na raspolaganje i kapacitete svojih vatrogasno-spasilačkih jedinica sa pratećom opremom












