Loznica poslala pomoć za Kraljevo

Izvor: Blic, 05.Nov.2010, 14:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Loznica poslala pomoć za Kraljevo

Iz Loznice je danas krenula prva humanitarna pošiljka za građane Kraljeva, pogođene nedavnim zemljotresom. Pozivu gradske uprave odazvali su se lokalni privrednici i za manje od 24 časa prikupili prve količine građevinskog materijala, ciglu, blok i crep.

- Ovo je prva pošiljka koju upućujemo Kraljevčanima i u njoj se nalazi 4.500 giter blokova, 2.200 komada crepa i veća količina cigle. Narednih dana nastavićemo s prikupljanjem građevinskog materijala, ali ćemo organizovati >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i prikupljanje hrane i vode, kazao je Vidoje Petrović, gradonačelnik Loznice prilikom ispraćaja prvog humanitarnog konvoja na čijem čelu je Janko Aleksić, član gradskog veća koji će pošiljku predati gradonačelniku Kraljeva.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.