Izvor: Akter, 09.Jan.2014, 09:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolovozi vlažni i klizavi

Magla i sumaglica su prisutne na skoro celoj putnoj mreži u Srbiji, a u zonama sa smanjenom vidljivošću, kolovoz je vlažan i klizav

Nastavak na Akter...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Oprezno: Magla na putevima, kolovozi vlažni i klizavi

Izvor: NoviMagazin.rs, 09.Jan.2014

Magla i sumaglica su prisutne na skoro svim putevima u Srbiji. Uz manju vidljivost dodatnu opasnost predstavlja vlažan i klizav kolovoz, što otežava vožnju i ugrožava bezbednost.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.