Izvor: Blic, 01.Jun.2015, 19:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KLINCEZIJADA U MAJDANPEKU Deca maskirana u junake iz crtaća šetala gradom
Jubilarna 20. Klincezijada u Majdanpeku okupila je više od 200 mališana koji su masikirani u omiljene crtane junake šetali ulicama grada.
Mnogobrojne vile, morske sirene, Spajdermeni, Betmeni, Snežane, patuljci, „nindža kornjače“ okupirali su gradski park.
- Klincezilaja je protekla u izuzetnom raspooloženju, a roditelji su pokazali veliku kreativnost u izradi maski. Takođe, kompletno osoblje naše ustanove uložilo je mnogo napora da sve bude što zabavnije za decu - rekla je Jelena Sperlić, v.d. direktora Ustanove za decu „Marija Munćan“.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















