Izvor: B92, 16.Jul.2021, 08:50
"Investitor da sačeka, građani da ostanu dostojanstveni"
"Molim investitora zgrade u Bloku 37 da sačeka završetak procesa preispitivanja građevinske dozvole, kao što molim i građane da budu dostojanstveni i da ne nasedaju na provokacije, pre svega političke", rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić.
Povezane vesti
Vesić za N1: Investitor će morati da plati štetu stanovnicima urušene zgrade
Izvor: N1 televizija, 16.Jul.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao je da će investitor koji gradi objekat pored zgrade koja se urušila u Vidovdanskoj ulici na Vračaru morati da plati štetu, "jer je ona nastala njihovim radovima".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






