Izvor: Blic, 13.Sep.2016, 14:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Institut za onkologiju dobio dva nova uređaja
Institut za onkologiju i radiologiju Srbije dobio je danas dva ekspertska monitora, ukupne vrednosti 19.000 američkih dolara.
Monitori su kupljeni sredstvima humanitarne organizacije Lajflajn Njujork, koja deluje pod pokroviteljstvom princeze Katarine, i očekuje se da će se njihovim prijemom poboljšati stanje opreme u Institutu, saopštila je kancelarije Katarine Karađorđević.
Institut za onkologiju i radiologiju Srbije je najveći centar za lečenje i istraživanje raka u Srbiji sa oko 6.000 novodijagnostikovanih pacijenata obolelih od kancera godišnje.
Aparate je uručila princeza Katarina Karađorđević.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













