Izvor: Mondo, 13.Mar.2016, 22:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Biznismen iz BiH: Nisam pretučen u Beogradu!
Vlasnik kompanije Boksit iz Milića, Rajko Dukić demantovao je da je pretučen na mostarskoj petlji u Beogradu, javlja Srna.
Foto: YouTube, screenshot Rajko Dukić
Predsednik Kompanije "Boksit" iz Milića Rajko Dukić izjavio je večeras Srni da nisu tačni navodi pojedinih medija da su ga nepoznate osobe u petak, 11. marta, napale i pretukle na Mostarskoj petlji u Beogradu, te najavio da će podneti tužbu protiv lica koja su plasirala tu informaciju.
Informaciju >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << o napadu na Dukića preneo je portal "Frontal.ba", i dodao da su napadači, za sada, nepoznati.
Kako su BN televizija i Faktor preneli, Dukić "nije smeo da zatraži medicinsku pomoć, već se odlučio za kućno lečenje".
"S obzirom na to da je bio vidno uplašen za svoju bezbednost nije zatražio lekarsku pomoć, a kako saznajemo događaj nije prijevljen ni Policiji Srbije", navodi portal.
Razlog navodnog fizičkog napada na Dukića, kako se dodaje, upućeniji dovode u vezu sa sukobom oko koncesije za Rudnik boksita u Srebrenici.





















