Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Avg.2023, 06:16
Tramp pušten uz kauciju u DžordžijI
Bivši predsednik SAD Donald Tramp predao se nadležnima u zatvoru u Džordžiji, gde je priveden i zaveden u policijsku evidenciju po optužnici da je planirao da "prekroji volju birača u toj saveznoj državi na predsedničkim izborima 2020, na kojima je izgubio od aktuelnog predsednika Džoa Bajdena.
Pogledaj vesti o: Donald Tramp, Predsednički izbori
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
He's back! FOTO
Izvor: B92, 25.Avg.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp vratio se na Tviter, sada X, objavljujući svoju prvu poruku na toj društvenoj mreži posle više od dve i po godine pauze.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








