Tramp: Susret sa Kimom u januaru ili februaru

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Dec.2018, 10:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tramp: Susret sa Kimom u januaru ili februaru

Američki predsednik Donald Tramp rekao je da će se sa severnokorejskim liderom sastati u januaru ili februaru i da se razmatraju tri mesta za susret.

Tramp je, novinarima u avionu Er fors uan u povratku iz Argentine sa samita G20, rekao da misli da će do susreta s Kimom doći početkom 2019. godine, prenela je agencija Rojters.

"Dobro se slažemo. Imamo dobar odnos", rekao je novinarima Tramp te naveo da će "u nekom trenutku" pozvati Kima u posetu SAD.

Tramp i Kim imali su istorijski susret u junu u Singapuru, gde je postignut sporazum o denuklearizaciji Severne Koreje.
Pogledaj vesti o: Donald Tramp

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

TRAMP KONAČNO DOČEKAO NOV SASTANAK SA KIMOM: Srešćemo se opet u januaru ili februaru, nas dvojica se DOBRO SLAŽEMO

Izvor: Kurir, 02.Dec.2018

VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp rekao je da će se sa severnokorejskim liderom Kimom Džong-unom sastati u januaru ili februaru i da se razmatraju tri mesta za susret.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.