Dodeljene Zlatne maline za najgori film

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Feb.2019, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodeljene Zlatne maline za najgori film

Američki predsednik Donald Tramp i komedija o Šerloku Holmsu dobili su "nagrade" za najgora filmska ostvarenja u protekloj godini.

"Homes & Watson", u kojem glume Vil Ferel i Džon C. Rajli, najveći je "dobitnik" s osvojene četiri Zlatne maline, uključujući za kategoriju najgori film i najgori rimejk.

Rajli je proglašen najgorim sporednim glumcem u, kako je rekao tvorac nagrade Džon Vilson, "bezveznoj parodiji" klasične britanske detektivske priče. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<

Zlatna malina, Golden Raspberry Award ili skraćeno Razzie, nagrada je koja se dodeljuje za najgora filmska ostvarenja, a uvedena je 1980. kao suprotnost Oskaru, prenela je Hina.

Tramp je osvojio Zlatnu malinu za najgoreg glumca za "uloge" u dva dokumentarna filma: "Smrt nacije" konzervativnog reditelja Dineša D'Suze i u "Farenhajt 11/9" liberalnog Majkla Mura.
Pogledaj vesti o: Donald Tramp

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.