Izvor: Blic, 30.Jan.2014, 15:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dženifer Lorens kao golišava Mistik iz “X mena”
Dobitnica Oskara Dženifer Lorens oduševljena je što će se na naslovnoj strani magazina “Empajer” pojaviti u blistavo plavom kostimu Mistik, svog lika iz filma “Dani prošle budućnosti” filmskog serijala “X men”, sa plameno riđomkosom i žutim očima.
Mada izgleda kao da više otkriva nego što pokriva, kostim Mistik, mutanata koji po želji menja izgled i oblik, zapravo je “bodi sjut”, pripijeni kombinezon koj telo pokriva od glave do pete.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Magazin “Empajer” ove je nedelje objavio 25 različitih naslovnih strana za kolekcionare sa likovima iz spomenutog filma, među kojima se nalaze i Hju Džekmen kao Volverin, Hale Beri kao Oluja, i Elen Pejdž kao Šedouket.
To je, kako “Forbs” piše, veoma povećalo traženost ovog magazina na tržištu, a film bi u bioskopima trebalo da se pojavi 23. maja.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Dodela Oskara 2013
Dženifer Lorens kao golišava Mistik iz “X mena”
Izvor: Dzungla.org, 30.Jan.2014
Dobitnica Oskara Dženifer Lorens oduševljena je što će se na naslovnoj strani magazina “Empajer” pojaviti u blistavo plavom kostimu Mistik, svog lika iz filma “Dani prošle budućnosti” filmskog serijala “X men”, sa plameno riđomkosom i žutim očima. . OpširnijeBlic




















