Karakašević zaustavljen u četvrtfinalu

Izvor: DobreVesti.rs, 20.Okt.2012, 00:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karakašević zaustavljen u četvrtfinalu

HERNING- Aleksandar Karakašević, srpski stonoteniser, osvajač bronzane medalje na Šampionatu Evrope u Poljskoj prošle godine, nije uspeo da se sa Slovencem Bojanom Tokićem, plasira u polufinale dublova na Prvenstvu Evrope u danskom gradu Herningu.


U četvrtfinalu ih je savladao austrijski par Robert Gardos - Danijel Habeson posle velike borbe, koja je trajala 48 minuta,  u sedam setova 4:3 (8:11, 11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:9).
U borbi za ulazak u četvrtfinale Aleksandar Karakašević i  Bojan Tokić savladali su  rusku kombinaciju Vjačeslav Burov - Vasilij Lakev sa 4:1 (9:11, 11:5, 7:11, 11:7, 11:8).
Jedina srpska predstavnica u dublovima Andrea Todorović, koja je igrala sa Pernilom Agerholm...

Nastavak na DobreVesti.rs...



Povezane vesti

PE: Loš dan za predstavnike Srbije

Izvor: Sportal.rs, 20.Okt.2012

Aleksandar Karakašević, srpski stonoteniser, osvajač bronzane medalje na šampionatu Evrope u Poljskoj prošle godine, nije uspeo da se sa Slovencem Bojanom Tokićem, plasira u polufinale na Prvenstvu Evrope u danskom gradu Herningu.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DobreVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DobreVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.