Dinar u ponedeljak bez promene, kurs 123,9304

Izvor: Blic, 17.Feb.2017, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinar u ponedeljak bez promene, kurs 123,9304

Dinar će u ponedeljak, 20. februara, zadržati približno istu vrednost prema evru kao danas, i zvanični srednji kurs iznosiće 123,9304 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije.

Dinar će prema evru biti na istom nivou kao pre mesec dana, a na godišnjem nivou će biti slabiji za 0,9 odsto.

Indikativni kurs dinara prema dolaru >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je danas oslabio za 0,2 odsto na 116,3884 dinara za jedan dolar.

Dinar je prema američkoj valuti slabiji za 0,3 odsto nego pre mesec dana, dok je na godišnjem nivou slabiji za 5,2 procenta.

Narodna banka Srbije je prodala od početka godine na međubankarskom deviznom tržištu 330 miliona evra kako bi ublažila prekomerne dnevne oscilacije kursa.

Nanjiža vrednost dinara prema evru u ovoj godini, zabeležena je 13. i 3. februara, kada je kurs iznosio 124,0174 za evro, dok je najviša vrednost registrovana 4. januara, kada je jedan evro koštao 123,4512 dinara.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Evro u ponedeljak 123,93 dinara

Izvor: NoviMagazin.rs, 17.Feb.2017

Zvanični srednji kurs evra u odnosu na dinar će u ponedeljak, 20. februara, biti sličan današnjem i iznosiće 123,9304 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS)...Evro danas košta 123,9187 dinara...Dinar će u ponedeljak prema evru biti za 0,9 odsto slabiji nego pre godinu dana,...

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.