Ben Klock: Princ savremenog techno zvuka u klubu “The Tube”

Izvor: NaDlanu.com, 03.Dec.2012, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ben Klock: Princ savremenog techno zvuka u klubu “The Tube”

Nemac Ben Klock, jedan od najznačajnijih predstavnika savremene techno muzike, nastupiće u petak (07.12) u klubu “The Tube“.

Rođeni Berlinac Ben Klock je bez ikakve sumnje jedna od najznačajnijih ličnosti novije techno istorije. Rezident je u jednom od najpoznatijih svetskih klubova „Berghain“ u Berlinu, još od njegovog otvaranja 2004. godine. Svojim posebnim pristupom i uticajem kao DJ i producent. uspeo je da ostavi unikatan žig na tom, samo Berghain-u svojstvenom, klupskom >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << zvuku. Techno setovima sa punim hipnotičkim, deep i jakim gruvom, izdanjima na „Ostgut Ton“ lejblu, a potom i na svom „Klockworks“ koji je osnovan 2006, Ben je zaslužio izuzetnu internacionalnu reputaciju tokom poslednjih godina. Zahvaljujući remixima za različite izvođače kao što su Kerri Chandler, Martyn ili “Depeche Mode” i opšte poštovanim debi albumom „One“ za etiketu „Ostgut Ton“kao i „Berghain mixom“ , Benovo ime je postalo sinonim za definiciju techna. Njegovi setovi se opisuju kao dosledni, napeti i dinamični, a opet senzibilni. Intro set radi Tijana T, a karta je 200 dinara do 01 sat, dok će se posle plaćati duplo više.

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.