Izvor: RTS, 09.Mar.2021, 00:56

Zvezda u finišu slomila otpor Splićana

Košarkaši Crvene zvezde savladali su kao gosti ekipu Splita sa 71:60, u utakmici 20. kola ABA lige.
U vrlo izjednačenom meču, Zvezda je do pobede došla zahvaljujući dobroj odbrani u poslednjoj četvrtini meča protiv Splita.
Crveno-beli su zabeležili petu uzastopnu pobedu u regionalnom takmičenju, pa zbog manjeg broja odigranih utakmica zauzimaju šesto mesto na tabeli, iako imaju samo dva poraza, uz 14 trijumfa.
Split je osmi na tabeli sa šest pobeda i 14 poraza.
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Kori Volden sa 24 poena, 12 je dodao Ognjen Dobrić, dok su se u timu Splita istakli Kedžo i Luković sa po 12 poena.