Izvor: B92, 26.Feb.2020, 14:24

Zvezda se mučila pred derbi – samo bod u Inđiji!

Fudbaleri Crvene zvezde neočekivano su remizirali na gostovanju u Inđiji 1:1, u 23. kolu Superlige Srbije.
Inđija je okončala niz crveno-belih od sedam uzastopnih pobeda u domaćem prvenstvu.
Domaćina je 15 minuta delilo od velike pobede, vodila je Inđija od 36. golom Krasića, ali u 75. Ben poravnava za konačan rezultat.
Inđija je igrala izuzetno disciplinovano svih 96 minuta, koliko je ukupno trajao ovaj meč, ali nije uspela da odoli svim napadima gostiju.
Nakon 30-ak monotonih minuta, domaćin u 36. neočekivano stiže do vođstva. Pogrešio je vezni red Zvezde, Purtić šalje loptu u prazan prostor između štopera crveno-belih, a Ognjen Krasić beži Rodiću i preciznim...