Zvezda proslavila 20 godina od Tokija

Izvor: NaDlanu.com, 08.Dec.2011, 21:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda proslavila 20 godina od Tokija

Fudbalski klub Crvena zvezda je koktelom na svom stadionu proslavio 20 godina od osvajanja titule svetskog šampiona u Tokiju.

"Svi koji su danas ovde žele od Crvene zvezde trofeje i da se Tokio možda jednog dana ponovi. Svi, međutim, moraju da budu svesni situacije u kojoj je danas klub", rekao je legendarni fudbaler crveno-belih Dragan Džajić koji je u to vreme bio sportski direktor kluba. Džajić >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << je istakao da "svako skakanje bez prave vizije može da bude pogubno. Zato svi kojima je stalo do Zvezde, moraju da budu strpljivi i realni". Zvezda je sa dva gola Vladimira Jugovića i jednim Darka Pančeva u finalu Interkontinentalnog kupa u Tokiju pobedila čileanski Kolo Kolo sa 3:0. "Taj uspeh nije došao slučajno: Zvezda je velikom igrom nadoknadila odlazak važnih igrača. Imali smo veliki tim, ali i strategiju", dodao je Džajić.POGLEDAJ VIDEO: Crvena zvezda prvak sveta Trener beogradskog kluba na toj utakmici, Vladica Popović, kazao je da današnju svečanost doživljava kao putokaz, a ne kao podsećanje na prošlost. "Čast mi je i zadovoljstvo što danas mogu da evociram lepe uspomene. Biti trener Crvene zvezde je privilegija, ali još više obaveza da se bude najbolji", rekao je Popović. Svečanosti na stadionu Crvene zvezde prisustvovali su šef stručnog štaba Robert Prosinečki i prvotimci kluba, i mnogobrojni gosti. Beta
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Japan

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.