Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Avg.2019, 08:31

Zvezda posle penala izbacila Kopenhagen

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u plej-of za Ligu šampiona, nakon što su večeras posle jedanaesteraca eliminisali Kopengahen 7:6 penalima. Posle 120 minuta rezultat je bio 1:1, isti kao u Beogradu.
Zvezda je povela golom Ričmonda Boaćija u 17. minutu, a izjednačio je Dame Ndoj u 45. minutu.
Srpski šampiona imao je igrača manje od 54. minuta kada je isključen Nemanja Milunović, sve do 112. kada je kod domaćina isključen Pep Mas Haume.
U penal seriji prečka Marka Marina i promašaji Milana Jetovića, Dušaana Jovančića i Veljka Simića kod Zvezde, a pogodili su Mirko Ivanić, Radovan Pankov (dva puta), Žander,...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...